Kategorie: Bojovky, Střílečky, Plošinovky

Sponzorované odkazy

 

Army Copter

Army CopterJste obávaným pilotem vojenského vrtulníku a Váš úkol je zničit nepřátelská vojska.Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Šipky, mezerník

Nahlásit Army Copter

Jestliže Vám Army Copter nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Army Copter

Máte-li jakýkoli jiný problém s Army Copter, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Army Copter


jungle assassin

jungle assassinJsi nájemným vrahem a musíš zabít každého, kdo ti přijde do cesty. Hra je však náročná, protože protivníka můžeš zabít jen tehdy, když je k tobě otočený zády. Hra se ovládá šipkami, útok je mezerníkem.

Toxie Radd 2

toxie radd 2Krvelační zombie usilujou o tvůj život. Nedovol jim, aby tě rozsápali na kusy a udělali z tebe jednoho z nich. Použij všechny zbraně k tomu, aby z nich zbyly jen zkrvavené kusy smrdutého masa.

Komentáře rss


, Hra odpovědět

Zkuste tuhle hru http://www.monstersgame.cz/?ac=vid&vid=127115814


NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu