Kategorie: Bojovky, Plošinovky, Strategie

Sponzorované odkazy

 

Assassin

AssassinJste Assassinem, který musí postřílet nepřátele. Ze všeho nejdřív si ale musíte u místních překupníků koupit zbraň.Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Šipky

Nahlásit Assassin

Jestliže Vám Assassin nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Assassin

Máte-li jakýkoli jiný problém s Assassin, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Assassin


Dr. Daisy Pet+Vet

Dr. Daisy Pet+VetV této hře se stáváte veterinářkou a musíte ošetřovat nemocná zvířata. Hned první jednoduchá mise Váš trošku zaškolí a pak už jen léčíte a léčíte.

Mash House

mash houseUtek z drsneho vezeni, to je cilem teto drsne hry. Sice jsi se dostal z ven z cely, ale cesta ven je velmi dlouha a plna nebezpeci.

Komentáře rss


, fdsf odpovědět

noble 3 6 6 6 6 http://superhry-1000her.cz/templates/sunshine/images/smileyshttp://superhry-1000her.cz/templates/sunshine/images/smileys/19.gifhttp://superhry-1000her.cz/templates/sunshine/images/smileys/17.gif/24.gif


NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu