Kategorie: Hry pro děti, Plošinovky

Sponzorované odkazy

 

balloon ride

balloon rideKrásná hra pro všechny děti. Malý ježeček si zhotovil z balonku a hrníčku balon a nyní se vydává na svůj velký výlet. Ovládání myší. Stoupání docílíte rychlým klikáním na balon.

Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

myší

Nahlásit balloon ride

Jestliže Vám balloon ride nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

balloon ride

Máte-li jakýkoli jiný problém s balloon ride, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s balloon ride


Papa Louie 2

papalouie2Papa Louie 2 je perfektní skákačka , ve které musíte osvobodit všechny zákazníky, kteří byli uneseni. A posbírat všechny mince.

Color Jumper

Color JumperOdstraňte postupně všechny barevné kloboučky tím, že jeden klobouček přeskočíte kloboučkem jiné barvy.

Komentáře rss


Nikdo zatím nekomentoval, můžete být první.

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu