Kategorie: Střílečky, onlinovky, Hry pro děti

Sponzorované odkazy

 

Battle over Berlin

battleoverberlinV této online hře se můžes stát leteckým esem. Sestřel co nejvíce svých nepřátel za přispění svého kulometu a raket. Rakety nejsou řízené takže dobře miř..

Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

OVLADANI-šipkami, kulomet "<" raketa ">"

Nahlásit Battle over Berlin

Jestliže Vám Battle over Berlin nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Battle over Berlin

Máte-li jakýkoli jiný problém s Battle over Berlin, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Battle over Berlin


Indiana Jones

Indiana JonesPodobně jako ve filmu skáčete s Indym po plošinách, hledáte páky otevírající dveře atp. Plusem hry je, že máte neomezený počet životů. Pokud tedy zemřete, nemusíte hrát hru od začátku.

neptune buggy

neptune buggyRaketoplán ztroskotal na Neptunu a ty jsi byl vyslán je zachránit. Jsi jediná šance na jejich záchranu. Ovládání šipkami, změna směru jízdy Enter.

Komentáře rss


Nikdo zatím nekomentoval, můžete být první.

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu