Kategorie: Logické, Hry pro děti, onlinovky

Sponzorované odkazy

 

Boomshine

BoomshineUmístěte výchozí kuličku tak, aby po roztažení zasáhla co nejvíce kuliček okolních.Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Myš

Nahlásit Boomshine

Jestliže Vám Boomshine nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Boomshine

Máte-li jakýkoli jiný problém s Boomshine, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Boomshine


air traffic chief

airtrafficchiefV této hře jsi leteckým dispečerem a máš na starosti navádění letadel a chod celého letiště. Letadla musíš navádět tak, aby se nesrazila. Klikneš na letadlo držís tlačítko a tahem myši nakreslíš letadlu cestu.

create a mall

create a mallJako nová majitelka velkého obchodního centra ho musíš zařídit novými obchody s botami a oblečením. V každé úrovni hry musíš plnit úkoly.

Komentáře rss


, ivca110 odpovědět

ahoj je to dobry


superhry dle hodnocení
The Settlers Online
Registrace uživatele
Výběr podle témat
Vyhledávání her

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách Net-Games.cz - online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na net-games nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | Net-Games | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu