Kategorie: Brutálky, Plošinovky, onlinovky

Sponzorované odkazy

 

Cannibal Control

Cannibal ControlJste v zajetí hladového kanibala. Je sice hladový, ale za to chytrý. Proč by se hnal za kořistí sám, když mu ji můžete dohodit Vy.Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Myš

Nahlásit Cannibal Control

Jestliže Vám Cannibal Control nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Cannibal Control

Máte-li jakýkoli jiný problém s Cannibal Control, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Cannibal Control


american truck

american truckChceš být řidičem kamionu ? Nyní máš možnost vše si vyzkoušet a musíš zaparkovat na určeném místě. Nesmíš nikde nabourat a už vůbec ne nikoho přejet. Ovládání šipkami, mezerník je brzda.

Matrix Bullet Time

Matrix Bullet TimeJistě všichni znáte Matrix jako film a hru. Toto je flashová verze Matrixu hry. Bojujete s nepřátely, nechybí ani zpomalení času.

Komentáře rss


Nikdo zatím nekomentoval, můžete být první.

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu