Kategorie: Brutálky, Bojovky

Sponzorované odkazy

 

Chain Bang

chain gangSuper brutalne krvava postrehovka, kde je zadanim sbirat zlate cihly a zaroven se vyhnout retezu s ostrym sekacem, ktera te zabije ani nemrknes. Ovladani je sipkami, mezernikem nadskocis nad sekacem.

Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Hra se ovlada sipkami, mezernikem nadskakujes nad retezem.

Nahlásit Chain Bang

Jestliže Vám Chain Bang nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Chain Bang

Máte-li jakýkoli jiný problém s Chain Bang, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Chain Bang


Letní projížďka

letni projizkaHra, ve které si procvičíte šikovnost. Jedete na kole po cestě a snažíte se jednak vyhnout překážkám, ale zároveň sbíráte po cestě želvičky. Ovládání šipkami.

Swords And Sandals

Swords And SandalsVytvořte si svého vlastního gladiátora a vrhněte se do boje. Můžete navštěvovat dobové obchody, nakupovat a vylepšovat brnění a zbraně.

Komentáře rss


Nikdo zatím nekomentoval, můžete být první.

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu