Kategorie: Bojovky, Plošinovky, onlinovky

Sponzorované odkazy

 

Deflector

DeflectorNakreslete myší obrannou čáru, od které se nepřátelské střely odrazí a zničí nepřítele.Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Myš

Nahlásit Deflector

Jestliže Vám Deflector nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Deflector

Máte-li jakýkoli jiný problém s Deflector, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Deflector


Need For Speed - Underground

Superhry, 1000her, minihry...Musíte dojet do cíle co nejrychleji to jde. Jeďte na plný plyn a podle potřeby přeřazujte řadící pákou na vyšší rychlosti.

Mustache Warrior

mustachewarriorJsi nebojácným bojovníkem, který má za úkol sestřelit svým lukem všechny létající příšery.Není to vůbec jednoduché musíš držením tlač. myši zadat sílu a úhel a pak vystřelit.

Komentáře rss


, nj odpovědět

6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6


NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu