Kategorie: Střílečky, Bojovky, Brutálky

Sponzorované odkazy

 

Ghosty ghosty

ghostyghostyVýborná online hra kde máš za úkol jako vymýtač důchu zlikvidovat všechny zombie, duchy a přízraky.

Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Hra se ovládá klávesami a,w,s,d , střílení je myší, je lepší mít zapnutou AJ klávesnici

Nahlásit Ghosty ghosty

Jestliže Vám Ghosty ghosty nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Ghosty ghosty

Máte-li jakýkoli jiný problém s Ghosty ghosty, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Ghosty ghosty


Bunny Bounty

Bunny BountyStřílejte prakem po vcelku roztomilých zajíčcích, chtějí Vám totiž ukrást mrkev. Hlídejte si dobře krtky s truhlami, ve které je lepší prak a pozor na zaječí podkopávače.

003 - Helping Helps

003 - Helping HelpsSplendidi musí zachránit malou Giggles před obrovskou mořskou vlnou. Nadělá při tom však daleko více škody než užitku.

Komentáře rss


Nikdo zatím nekomentoval, můžete být první.

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu