Kategorie: Bojovky, Střílečky, Plošinovky

Sponzorované odkazy

 

Global Rescue

Global RescueStáváte se pilotem vrtulníku. Musíte leťet do nepřátelského území a tam vyzvednout své spojence a odleťet s nimi do bezpečí.Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Šipky, Z, C, mezerník

Nahlásit Global Rescue

Jestliže Vám Global Rescue nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Global Rescue

Máte-li jakýkoli jiný problém s Global Rescue, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Global Rescue


touristtrap

touristtrapZa úkol v této skvělé online hře je dostat obě děti do cíle. Aby se ti to povelo musíš s oběmi spolupracovat a navzájem si pomáhat. Pozor však na čas je ho málo. Přejeme příjemnou hru.

Birdy

BirdyJste Fénix, požírejte jiné ptáky, pohlídejte si však jejich velikost, vždy jezte pouze ty menší.

Komentáře rss


Nikdo zatím nekomentoval, můžete být první.

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu