Kategorie: Hry pro holky, Společenské, Hry pro děti

Sponzorované odkazy

 

Gold Strike

Gold StrikeHra podobná Terisu, klikněte myší na místo, kde jsou alespoň dvě stejné kostky. Dosáhněte daného skóre dríve, než se k Vám val kostek dostane.

Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Myš

Nahlásit Gold Strike

Jestliže Vám Gold Strike nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Gold Strike

Máte-li jakýkoli jiný problém s Gold Strike, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Gold Strike


Along Came Polly

Along Came PollyHra k filmu Risknem to s Polly, musíte na své babetě, která jezdí na plyn dojet co nejrychleji do parku. Při tom se musíte vyhýbat překážkám a sbírat kanistry s plynem.

Zkrášlující pleťová maska

zkraslujici pletova maskaSkvělá hra pro všechny slečny, které chtějí být kosmetičkami. V dolním levém rohu je postup, jak správně nanést pleťovou masku.

Komentáře rss


, - odpovědět

já se dostala do devátého a dál ani náhodou

, - odpovědět

Skvělá hra. Dostala jsem se do osmého kola 5


NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách Net-Games.cz - online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na net-games nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | Net-Games | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu