Kategorie: Bojovky, Střílečky, Strategie

Sponzorované odkazy

 

Half Life 2

Half Life 2Flashovaná replika klasické a populární počítačové hry Half Life 2. Tak tedy hrejte a zastřelte všechny nepřátele.

Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Myš

Nahlásit Half Life 2

Jestliže Vám Half Life 2 nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Half Life 2

Máte-li jakýkoli jiný problém s Half Life 2, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Half Life 2


military rush

military rushNasedni na našlapanou motorku, nebo čtyřkolku s vojákem speciálního komanda a dostaň se co nejrychleji do cíle. Po cestě sbírej granáty, ale pozor na miny ty tě zabijou. Ovládání šipkama.

enemy lines

enemy linesVelmi zábavná hra, jako nájemný žoldák se máš vydat na nelehkou cestu na nepřátelské území. Výběr je ze 6ti zbraní. Ovládání A,D,W a myší.

Komentáře rss


, fggb odpovědět

htthttp://superhry-1000her.cz/templates/sunshine/images/smileys/21.gifp://http://superhry-1000her.cz/templates/sunshine/images/smileys/19.gifsuperhry-1000her.cz/templates/sunshine/images/smileys/21.gif blbost


NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu