Kategorie: Hry pro děti, Strategie

Sponzorované odkazy

 

high dive

high diveJsi ve výšce několika set metrů. Klikni na ovoce a skoč. Pomocí myši řídíš své hrdiny v podobě ovoce a sbíráš po cestě bublinky dřív, než se rozplácneš o zem.

Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

myší

Nahlásit high dive

Jestliže Vám high dive nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

high dive

Máte-li jakýkoli jiný problém s high dive, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s high dive


barbie bike game

barbie bike gameJe krásný den a tak se můžeš vydat se svou Barbie na projížďku na kole. Pozor však dávej na kaluže a listí. Překážky přeskakuj mezerníkem a hra se ovládá šipkami.

Yahoo Tennis

Yahoo TennisYahoo Tennis je hra, ve které si můžete ve 3D zpracování zahrát tennis, jako opravdoví profesionální tenisté.

Komentáře rss


Nikdo zatím nekomentoval, můžete být první.

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu