Kategorie: Střílečky, Brutálky, Strategie

Sponzorované odkazy

 

Lance La Hache

Lance La HacheHázejte po Bin ladinovi sekereou. Kolem jeho těla jsou vytyčeny body, do kterých se musíte strefovat. Snažte se mu při tom neublížit.Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Šipky, mezerník

Nahlásit Lance La Hache

Jestliže Vám Lance La Hache nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Lance La Hache

Máte-li jakýkoli jiný problém s Lance La Hache, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Lance La Hache


Here to Collect

here to collectPerfektni brutalni a krvava strilecka zombie padouchu, kde je potreba zlividovat vsechny ozivle mrtvoly, ktere nezajima nic jineo nez tva krev. Nic jim nedaruj zadarmo a vsechny jednou pro vzdy zprovod ze sveta.

pilot

pilot Jsi pilotem letadla s lidmi a posádkou na palubě a musíš bezpečně přistát. Letadlo klesá automaticky, ty ho ovládáš šipkami vlevo a vpravo. Kdy je vhodná chvíle na přistání poznáš podle ukazatele.

Komentáře rss


Nikdo zatím nekomentoval, můžete být první.

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu