< 1001 hry online zdarma superhry na webu Nethry.eu | Logické

Logické rss

V sekci Logické hry se právě nachází 90 gamesek...

Zahrajte si logické hry bez omezení tak dlouho jak budete chtít. Pamatujte, logika zde vítězí!

Tagy: logické hry online, logické hry zdarma...Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další »

Shot Firer

17680Cílem této hry je dostat se skrze podzemní bludiště a posbírat všechny drahokamy. A také se potom se dostat ven z dolu.

Tower Siege

Bowman 2Spoj tři !! . A právě díky odbourávání barevných kostiček budeš získávat peníze na nákup obránců , kteří by zlikvidovali útočící vojáky.

Adam a Eva

Adam a EvaAdam a Eva je velmi roztomilá logická hra, kde s Adamamem pravěkým mužem, musíš překonávat různé logické hádanky, aby jsi se dostal za svou milovanou ženou Evou. Klikej na Adama a na různé předměty kolem něj a uvidíš co se bude dít.

Trickochet

TrickochetNádherná logická hra, která procvičí hlavičku snad každému - dětem i jejich rodičům. Ovládání střelby myší, pohyb šipkami a mezerníkem skoky

bears puzzle

bears puzzleJestli máte rádi puzzle a medvídky, potom je tu hra přímo pro vás. Vyber si svého medvídka a zvol náročnost hry (počet dílků skládačky a do toho). Ovládání myší.

battlefield general

battlefield generalKrásná středověká strategie ve stylu Warcraft, dobývejte hrady a zničte všechny nepřátele. Ovládání myší, posun mapy šipkami.

ballero

balleroLogická hra, kde k sobě musíte přiložit 3 stejně barevné kuličky tak, aby se spojily a vytvořily trojúhelník. Přejeme skvělou zábavu, ovládání myší.

luna

lunaMilá logická hra, ve které hrajete kuličky. Není nijak náročná, takže při ní můžete relaxovat. Tahem myši nasměrujete barevné skleněnky tak, aby se dostaly ke svému cíli.

khun

khunNová logická hra, která není nijak jednoduchá. Vyžaduje mnoho trpělivosti a přemýšlení. Cílem je dostat symbol draka v horní části do té spodní, kde je namalovaný stejný symbol. Ovládání myší.

slide mote

slide moteÚžasná logická hra pro děti, kde se musí několika správnými pohyby dostat k truhlici zlata. Procvičte si logické myšlení a prostorové vnímání v této jedinečné hře. Ovládání šipkami.


Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další »

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu