Kategorie: Hry pro děti, onlinovky, Filmovky

Sponzorované odkazy

 

Lucky chakra

lucky-chakraMáš kouzelnou postavičku roztomile zelenou s kterou skáčeš a skáčeš a skáčeš :-) ale pozor na předměty jako jsou televize, noviny atd. ty raději nesbírej.

Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Hra se ovládá myší.

Nahlásit Lucky chakra

Jestliže Vám Lucky chakra nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Lucky chakra

Máte-li jakýkoli jiný problém s Lucky chakra, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Lucky chakra


037 - Eyes Cold Lemonade

037 - Eyes Cold LemonadeProdávat citrónovou limonádu vlastní výroby je tuze nebezpečná věc.

cccpirates

cccpiratesSkvělá logická hra s pirátskou tématikou, ve které musíš coby pirát ukrýt poklad do hlubin moře. K dispozici máš dělo, které ovládáš myší. Pozor však na některé předměty, ty do moře nesmí, jinak bys nesplnil úkol.

Komentáře rss


Nikdo zatím nekomentoval, můžete být první.

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu