Kategorie: Hry pro děti, Hry pro holky, onlinovky

Sponzorované odkazy

 

milky shot

milky shotNyní je vaším úkolem pohlídat miminko. Musíte dávat pozor, aby bezpečně prolezlo v nebezpečných výškách. Hra se ovládá tahem myší a klik je skok. Přejeme hodně zábavy.

Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

myší, klik - skok

Nahlásit milky shot

Jestliže Vám milky shot nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

milky shot

Máte-li jakýkoli jiný problém s milky shot, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s milky shot


mascot kombat

mascot kombatMaskoti fotbalových klubů si vyhlásili válku. Vyber si svého bojovníka a vyhraj nad ostatními. Popis ovládání naleznete před začátkem hry.

sushi chef

sushi chefJako kuchař v japonské restauraci připravuješ sushi. Připravuješ ji podle návodu z knihy tak, aby byla pro hosty tou pravou lahůdkou. Čím větší bude spokojenost hostů, tím větší bude výplata.

Komentáře rss


Nikdo zatím nekomentoval, můžete být první.

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách Net-Games.cz - online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na net-games nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | Net-Games | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu