Kategorie: Hry pro děti, Strategie

Sponzorované odkazy

 

monkey taxi game

monkey taxi gameJsi milá opička, která je taxikářem v Londýně a nikdo, ani policie, jí v tom nemůže zabránit. Je to opravdu zábavná hra, tak rychle do taxíku a hledej zákazníky. Hra se ovládá šipkami, mezerník je plyn.

Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

šipkami a mezerníkem

Nahlásit monkey taxi game

Jestliže Vám monkey taxi game nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

monkey taxi game

Máte-li jakýkoli jiný problém s monkey taxi game, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s monkey taxi game


neptune buggy

neptune buggyRaketoplán ztroskotal na Neptunu a ty jsi byl vyslán je zachránit. Jsi jediná šance na jejich záchranu. Ovládání šipkami, změna směru jízdy Enter.

FlashZooids

FlashZooidsDostáváte se do velkého víru nebezpečných asteroidů, musíte je tedy všechny co nejrychleji rozstřílet a přežít.

Komentáře rss


Nikdo zatím nekomentoval, můžete být první.

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu