Kategorie: Plošinovky, Sportovky, Závody

Sponzorované odkazy

 

Monster Truck

Monster TruckOpět se ocitáte v širé poušti. Tentokrát však jezdíte svým silným, monstrózním a robustním truckem.Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Šipky

Nahlásit Monster Truck

Jestliže Vám Monster Truck nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Monster Truck

Máte-li jakýkoli jiný problém s Monster Truck, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Monster Truck


ice cream enjoy

ice cream enjoyJsi zmrzlinář a musíš obsloužit všechny děti dle jejich přání. Musíš vybrat správný pohárek, natočit tu spávnou tmrzlinu a také vybrat ozdobu. Děti dlouho nepočkají, potom zmrzlinu musíš vyhodit do koše a začít znovu.

beach shack

beach shackJsi mladá servírka v restauraci a musíš obsloužit co nejvíce zákazníků. Vše musíš udělat v co nejkratším čase, aby jsi jich obsloužila co nejvíce. Ve hře je spopusta nápověd, jak postupovat.

Komentáře rss


Nikdo zatím nekomentoval, můžete být první.

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu