Náhodné

Power Play

Power PlayV této hře jste hráč brutálního ledního hokeje a musíte dát brankáři gól. Pozor však na jeho hodně drsnou obranu.

Abba The Fox

Abba The FoxPoštovní lišta Abba potřebuje Vaši pomoc. Musíte s ní na rogalu letět - klikáním myši, sbírat dopisy a vyhýbat se všemu hmyzu.

Ice Age 2

Ice Age 2Ocitáte se v době ledové. Vyberte si jednoho z hrdinů filmu a zachraňte ho dříve, než roztaje ledová hráz. Dávejte kostky stejné barvy k sobě.

yohoho cannon

yohoho cannonJsi kapitánem na pirátské lodi a napadáš nic netušící přístavy. Tvoje posádka je krvelačná. Ovládání myší.

Global Rescue

Global RescueStáváte se pilotem vrtulníku. Musíte leťet do nepřátelského území a tam vyzvednout své spojence a odleťet s nimi do bezpečí.

047 - A Hard Act To Swallow

047 - A Hard Act To SwallowSniff a jeho nekonečný boj s mravenci. Už ted je jasné, že Sniffles se zdravou kůží nevyvázne.

Crazy Push Off

Crazy Push OffShoďte všechny protivníky ze zaledovatělé kry, můžete hrát i ve dvou.

strangers 4

strangers 4Krásná akční střílečka, ve které musíš zlikvidovat všechny teroristy a nenechat naživu ani jednoho! Podle pokynu velitele přesuňte jednotky a zaútočte.

danger wheels

danger wheelsVýbroná hra, ve které musíš svým autem zlikvidovat uloženou bombou nepřátelské auto. Ovládání šipkami, uložení bomby mezerníkem.

Hestektor

HestektorOšéfujte si muziku, staňte se dirigentem koní kapely.


Super Cop

Super CopMusíte se po autech dostat co nejdál od policie. Musíte jim utéct. Ale nemyslete si, utíkat po střechách jedoucíh aut není legrace.

pupzzle

pupzzleMas nadherne malinke stenato. Cilem teto minihry je postarat se aby stenatko bylo stastne a k tomu je potreba mu pomoci vyrezit nekolik jednoduchych ukolu. Tyto hry jsou opravdu nejoblibenejsi.

Sudoku Original

Sudoku OriginalZnáme Sudoku, pro nejlepší hráče je připravena spousta levelů.


Sponzorované odkazy

 

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách Net-Games.cz - online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na net-games nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | Net-Games | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu