Naposled hrané

Virtual Cop

Virtual CopSkvělá 3D akční střílečka. Dostáváte roli Virtual Copa a musíte vyčistit banku od zloduchů a dát zločinu za vyučenou.

The Apprentice

The ApprenticeMusíte rychle obsluhovat lidi, kteří si přijdou pochutnat na zmrzlině. Pozor však na postřeh, objednají si jen jednou.

GunSlinger

GunSlingerJste na divokém západě, musíte střílet, strefovat se do plechovech od pití a udržet je tak co nejdéle ve vzduchu.

Boat Rush 3D

Boat Rush 3DMáte loď a závodíte. Snažte se do ničeho nenarazit a vítezství máte jisté.

Counter Strike

Counter StrikeFlashový klon velice známé počítačové hry Counter Strike. Ubraňte se před nepřáteli, postřílejte je a přežíjte.

Bush Royal Rampage

Bush Royal RampageProstřílejte se s americkým prezidentem Bushem a anglickou královnou přes nepřátele a zachraňte Zemi.

Call Of Duty 2

Call Of Duty 2Flash verze rozšířené hry Call Of Duty 2. Opět střílíte po Němcích, kteří vylézají odevšad a skrývají se za rozpadlinami budov. Odhadujte umístění protivníků a přesouvejte se po lokaci.

Army S.W.A.T

Army S.W.A.TZapojte se do velkolepé přestřelky v přístavu. Zlosinové se z ničeho nic vyrojí a vy téměř ani nevíte, kdo po Vás odkud střílí.

Commando

CommandoVtrhněte do víru 2. světové války. Jste vysazen(a) na nepřátelském území a musíte přežít a vyčistit oblast od nepřátel.

Flash Strike

Flash StrikeOtevírá se před Vámi série akčních přestřelek na různých místech Země. Skrývejte se za zeď a ubraňte svoji pozici před nepřáteli.

The Waitress

The WaitressStáváte se servírkou v restauraci, musíte obsluhovat zákazníky, vyslechněte objednávku, přinbeste ji a ukliďte stůl. Po chcilce hraní se budete v jednom kuse pinglovat.

076 - Can't Stop Coffin

076 - Can't Stop CoffinStrašidelný díl, ve kterém uvidíte jednu začarovanou knihu, ta způsobuje v domečku Popa a Cuba obrovské nesnáze.

Hard Target

Hard TargetVítejte na střelnici. V rukou máte samopal a kupu nábojů a Váš jediný a zřejmý úkol je střílet po terčích.

Blastem

BlastemZastřelte nestvůry dříve, než se dostanou až k Vám a zabijí Vás. Na výběr máte z pěti druhů zbraní. Náboje si pak kupujete za skóre.

Buster Shaw Quick Draw

Buster Shaw Quick DrawOcitáte se ve westernovém baru, kde musíte zastřelit nepřátelské kowboye dříve, než oni zastřelí Vás.

Assassin

AssassinJste Assassinem, který musí postřílet nepřátele. Ze všeho nejdřív si ale musíte u místních překupníků koupit zbraň.


Sponzorované odkazy

 

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu