Nejvíce hodnocené

The Simpsons

The SimpsonsProjděte se domem Simpsnových v reálu. Nasvštěvujte jejich pokoje a sledujte jejich běžný život.

Homer's Emotions

Homer's EmotionsVezměte Vaši myš, klikněte s ní na nic netušícího Homera a sledujte, co se stane. Potom akci opakujte a opakujte.

Age Of War

Age Of WarZničte rychle nepřítele, než to udělá on Vám. Zbrojte a útočne co nejrychleji dovedete.

Dr. Dentist

Dr. DentistZahrajte si na zubaře. Za vyvrtané zkažené zuby získáváte body, pozor však na zdravé zuby, musíte je rozpoznat.

Swords And Sandals 2

Swords And Sandals 2Toto je pokračování skvělé hry o gladiátorech. Opět si vyzbrojujete gladiátora a bojujete s ním v aréně.

Swords And Sandals Crusader

Swords And Sandals CrusaderPokračování dvou předešlých dílů her s gladiátory. Můžete hrát kampaň nebo bojovat s vojskem v bitvách.

Ber nebo neber

Ber nebo neberVšichni jistě znáte tuto večerní tv soutěž plnou štěstí, neštěstí, adrenalinu a nervů, kterou vysílá televize Prima.

D Fence 2

D Fence 2Klasická bojová strategie z moderní doby. Stavějte budovy a cvičte jednotky.

Skullkid

SkullkidV této hře musíte vše a všechny, co Vám stojí v cestě, rozkrájet motorovou pilou a nebo zastřelit. Váším cílem je rozřezat tlustého šéfa mafie.

Swords And Sandals

Swords And SandalsVytvořte si svého vlastního gladiátora a vrhněte se do boje. Můžete navštěvovat dobové obchody, nakupovat a vylepšovat brnění a zbraně.

Daffy's Studio Adventure

Daffy's Studio AdventurePomzte Daffymu přeskákat se přes rozlehlé televizní studio.

Dr. Daisy Pet+Vet

Dr. Daisy Pet+VetV této hře se stáváte veterinářkou a musíte ošetřovat nemocná zvířata. Hned první jednoduchá mise Váš trošku zaškolí a pak už jen léčíte a léčíte.

Steppenwolf

SteppenwolfTato hra dokonale prověří, zdali máte na to, osvobodit se z vězení.

Dirt Bike

Dirt BikeNa své motercemáte za úkol dostat se na druhou stranu překážkové dráhy. Dejte si ale pozor, aby jste se nepřevrhl(a).

Simpsomaker

SimpsomakerMůžete si vytvořit svého vlastního Simpsona. Vaší fantazii se při tom nekladou téměř žádné meze. Navolte si vše od pozadí až po barvu očí.

Dolphin Olympics

Dolphin OlympicsStáváte se divokým delfínem uprostřed moře a snažíte se skákat za skórové body co nejlepší salta. Při kterých je nejdůležitější snad jen úhel dopadu.


Sponzorované odkazy

 

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu