Nové

Big Farm

 Big FarmVyzkoušejte si, jaké to je starat se o pořádnou farmu a každým dnem ji zvětšovat. Ve hře s hráč ocitá v roli prostého zemědělce.

The Settlers Online

The Settlers OnlineThe Settlers Online - cílem hráče je rozdávat budovatelské úkoly a rozšiřovat svou velmoc do vyšších levelů.

World of Warships


World of WarshipsEpické námořní bitvy. Staňte se ve hře World of Warships admirálem vojenské lodi a ovládněte oceán!

World of Tanks

World of TanksAkční MMO browserová hra. Patří jednoznačně k jedněm z nejúspěšnějších online her v České republice.

War of Thunder

World of ThunderVyzkoušejte si, jaké to je létat s bojovými letadly a pronásledovat nepřátele ve vzduchu.

Frenzy Pizza

bowmanJste obsluha vyhlášené pizzerie. Obsluhujte co nejrychleji vaše zákazníky, připravujte jim podle jejich přání pizzu a nápoje. Pro další postup musíte vydělat předepsaný finanční obnos.

Frenzy Animal Clinic

bowman Jste na veterinární klinice. Starejte se o nemocná zvířátka. Vezměte zvířecího pacienta a přesuňte ho k lékaři, který provede léčbu. Za získané peníze si můžete koupit další doktory a výzdobu na vaši kliniku.

Frenzy Bar

bowmanPostarejte se, aby vaši zákazníci byli vždy maximálně spokojeni ! Jakmile se objeví host,co nejdříve jej usaďte ke stolečku. Vyslechněte si jeho objednávku ,připravte ji a doneste ji zákazníkovi a počkejte na zaplacení.

Shot Firer

17680Cílem této hry je dostat se skrze podzemní bludiště a posbírat všechny drahokamy. A také se potom se dostat ven z dolu.

Beauty Resort 2

2233Čeká vás spousta zákazníků,kteří si u vás hodlají odpočinout a zrelaxovat ve vašem wellness centru. Pokud klienty obsloužite k jejich spokojenosti,štědře se vám odmění.

Tower Siege

Bowman 2Spoj tři !! . A právě díky odbourávání barevných kostiček budeš získávat peníze na nákup obránců , kteří by zlikvidovali útočící vojáky.

Horseland Dress Up

1916Je tu hra , kde máš příležitost obléci krásného koně , ale i jeho kamarády. Vytvořte si podle své fantazie svuj vysněný svět.


Sponzorované odkazy

 

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu