Nové

Big Farm

 Big FarmVyzkoušejte si, jaké to je starat se o pořádnou farmu a každým dnem ji zvětšovat. Ve hře s hráč ocitá v roli prostého zemědělce.

The Settlers Online

The Settlers OnlineThe Settlers Online - cílem hráče je rozdávat budovatelské úkoly a rozšiřovat svou velmoc do vyšších levelů.

World of Warships


World of WarshipsEpické námořní bitvy. Staňte se ve hře World of Warships admirálem vojenské lodi a ovládněte oceán!

World of Tanks

World of TanksAkční MMO browserová hra. Patří jednoznačně k jedněm z nejúspěšnějších online her v České republice.

War of Thunder

World of ThunderVyzkoušejte si, jaké to je létat s bojovými letadly a pronásledovat nepřátele ve vzduchu.

Frenzy Pizza

bowmanJste obsluha vyhlášené pizzerie. Obsluhujte co nejrychleji vaše zákazníky, připravujte jim podle jejich přání pizzu a nápoje. Pro další postup musíte vydělat předepsaný finanční obnos.

Frenzy Animal Clinic

bowman Jste na veterinární klinice. Starejte se o nemocná zvířátka. Vezměte zvířecího pacienta a přesuňte ho k lékaři, který provede léčbu. Za získané peníze si můžete koupit další doktory a výzdobu na vaši kliniku.

Frenzy Bar

bowmanPostarejte se, aby vaši zákazníci byli vždy maximálně spokojeni ! Jakmile se objeví host,co nejdříve jej usaďte ke stolečku. Vyslechněte si jeho objednávku ,připravte ji a doneste ji zákazníkovi a počkejte na zaplacení.

Shot Firer

17680Cílem této hry je dostat se skrze podzemní bludiště a posbírat všechny drahokamy. A také se potom se dostat ven z dolu.

Beauty Resort 2

2233Čeká vás spousta zákazníků,kteří si u vás hodlají odpočinout a zrelaxovat ve vašem wellness centru. Pokud klienty obsloužite k jejich spokojenosti,štědře se vám odmění.

Tower Siege

Bowman 2Spoj tři !! . A právě díky odbourávání barevných kostiček budeš získávat peníze na nákup obránců , kteří by zlikvidovali útočící vojáky.

Horseland Dress Up

1916Je tu hra , kde máš příležitost obléci krásného koně , ale i jeho kamarády. Vytvořte si podle své fantazie svuj vysněný svět.


Sponzorované odkazy

 

superhry dle hodnocení
The Settlers Online
Registrace uživatele
Výběr podle témat
Vyhledávání her

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách Net-Games.cz - online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na net-games nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | Net-Games | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu