Kategorie: Hry pro holky, Hry pro děti

Sponzorované odkazy

 

polar bear kingdom

polar bear kingdomVytvořte malému roztomilému medvídkovi domeček. Dejte mu tam papání, hračky, zkrátka vše, aby se cítil jako doma. Ovládání myší.

Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

myší

Nahlásit polar bear kingdom

Jestliže Vám polar bear kingdom nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

polar bear kingdom

Máte-li jakýkoli jiný problém s polar bear kingdom, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s polar bear kingdom


dinner city

dinner cityJsi majitel restaurace, buď obyčejné nebo čínské. Potom soutěžíš s konkurencí o přízeň zákezníků tím, že stále zlepšuješ své služby. Kdo vydělá víc peněz, ten vítězí.

violet parking

violet parkingJsi otrok a dostaneš za úkol zaparkovat svém otrokáři pravěké auto. Není to jednoduché, takže buďte opatrní, jinak bude nakládačka.

Komentáře rss


Nikdo zatím nekomentoval, můžete být první.

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu