Kategorie: Závody, Hry pro děti

Sponzorované odkazy

 

Práce s buldozerem

Práce s buldozeremPracuješ na stavbě jako řidič těžkého buldozeru. Naskoč do něj a dovez všechny balvany do cile, kde už na tebe čeká tvůj parťák v náklaďáku a kameny odveze.

Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Hra se ovládá šipkama, nahoru dolů pohyb buldozeru, vlevo a vpravo zvedání radlice.

Nahlásit Práce s buldozerem

Jestliže Vám Práce s buldozerem nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Práce s buldozerem

Máte-li jakýkoli jiný problém s Práce s buldozerem, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Práce s buldozerem


Pirates Of Caribbean 2

Pirates Of Caribbean 2Další hra k Filmu Piráti z Karibiku, tentokrát se však jedná o flashovou gamesku pro druhý díl trilogie. Děn spočívá v tom, že jako Will Turner bojujete s Norringtonem na velkém kole.

Ball Cage

Ball CageDostaňte kuličky skrz otvor na druhou stranu tak, aby na každé straně byla jedna barva.

Komentáře rss


Nikdo zatím nekomentoval, můžete být první.

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu