Kategorie: Bojovky, Brutálky, Filmovky

Sponzorované odkazy

 

Prison Break The Game

Prison Break The GameHra podobná seriálu Útěk z vězení. Hrdiny tohoto seriálu zde sice neuvidíte, ale i tak si v této hře užijete mnoha zločinců na útěku. Ty paralyzujete tak, že kliknete na jejich vězeňské číslo.Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Myš

Nahlásit Prison Break The Game

Jestliže Vám Prison Break The Game nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Prison Break The Game

Máte-li jakýkoli jiný problém s Prison Break The Game, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Prison Break The Game


Swords And Sandals

Swords And SandalsVytvořte si svého vlastního gladiátora a vrhněte se do boje. Můžete navštěvovat dobové obchody, nakupovat a vylepšovat brnění a zbraně.

cowboy girl

cowboy girlMladá farmářka se stará o svoji famu, kde má kuřátka. Každý večer je musí chytat a posílat do kurníku.

Komentáře rss


, - odpovědět

no konečně jsem to udělal 1


NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu