< 1001 hry online zdarma superhry na webu Nethry.eu | Skákačky

Skákačky rss

V kategorii Online skákačky hry zdarma je 5 žhavých kousků!

Fandíte skákacím hrám online? Tak se v této speciální skákací sekci určitě zdržte a pořádně si zahrajete hry online zdarma zapaře.

Tagy: skákací hry, online skákací hry zdarma...Shot Firer

17680Cílem této hry je dostat se skrze podzemní bludiště a posbírat všechny drahokamy. A také se potom se dostat ven z dolu.

Mario Forever Flash

mario forever flashHlavním úkolem je projít celou úroveň aniž by se vám něco stalo.Musíte sbírat penízky a také houbičky, které jsou všude možně poschovávané. Hru spustíte tlačítkem Z, a tímto rovněž skáčete v průběhu hry.

Mario World Over Run

Mario World Over RunUbraňte svoji věž před nepřáteli. Postřílejte je dříve, než Vám věž rozboří.

Super Mario Rampage

Super Mario RampageChodíte s Mariem v levelích a střílíte po nepřátelích.

Mario Time Attack Remix

Mario Time Attack RemixVylepšená remixovaná hra Mario. Musíte se s Mariem proskákat přes všechny překážky a nástrahy až k princezně.


NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu