< 1001 hry online zdarma superhry na webu Nethry.eu | Společenské

Společenské rss

Stolních a společenských her je tu 49 pro každého...

Stolní hry online plus k nim slušnou várku společenských her vám tu servírujeme přímo online ve vašem prohlížeči!

Fráze: stolní hry, společenské hry...Stránka:  1 2 3 4 5   další »

bubble-shooter

bubble-shooter Ve hře spojuješ nejméně tři barevné kuličky.Hrajete i na čas, kuličky se postupně posunují směrem dolů. Jakmile se dotknou spodní části, hra končí.

opilec

opilecPrávě jsi vylezl z hospody a jdeš domů... Tedy snažíš se o to, ale není to právě jednoduché. Rovnováhu se snaž udžet pomocí myši a čím více metrů ujdeš, tím lépe pro Tebe.

farm frenzy 3

farm frenzy 3Dobrá hra na procvičení angličtiny a také farmaření. V této hře se farmář stará o svá zvířata, chrání je před dravou zvěří a také získává peníze z prodeje svých produktú. Instrukce jsou psány v angličtině.

Ancient vortex blast

ancient-vortex-blastSkvělá logická hra, kde musíte odstranit všechny barevné kamínky správným výběrem a kombinacema.

Flippedout

flippedoutJe to hra na postřeh, úkolem je zapamatovat si co nejvíce obrázků z karet a následně je vybrat ve správném pořadí (jako pexesso)

Crash Down

Crash DownDole v liště Vám nabíhají barevné čtverečky, Vy máte za úkol klikat na skupiny čtverečků stejné barvy nad nimi. Hra je náročná.

Virtual Curling

Virtual CurlingJednoduše nasměrujte svůj kámen a odhadněte sílu tak, aby jste se dostal(a) svými kameny co nejblíže ke středu.

Cryptony

CryptonyDostaňte jádra atomů i s jejich elektrony a protony na políčko jejich barvy. Hra má navíc příjemné prostředí a je česky.

Conundrum 3D

Conundrum 3DPřemýšlejte a kikejte na kvádry tak, aby vyrostly co nejvýše.


Color Jumper

Color JumperOdstraňte postupně všechny barevné kloboučky tím, že jeden klobouček přeskočíte kloboučkem jiné barvy.


Stránka:  1 2 3 4 5   další »

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu