Kategorie: Hry pro děti, Střílečky, Filmovky

Sponzorované odkazy

 

The Ant Bully

The Ant BullyHra k animovanému filmu Mravenčí polepšovna. Musíte zaplácnout všechny díry před vylétajícími komáry. Až zaplácnete všechny, půjdete do dalšího levelu.Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Myš, mezerník

Nahlásit The Ant Bully

Jestliže Vám The Ant Bully nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

The Ant Bully

Máte-li jakýkoli jiný problém s The Ant Bully, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s The Ant Bully


wonder slots

wonder slotsVýherní automat, jaký známe z hospod a barů, jenomže tady žádné peníze neprohrajete, což je docela fajn. Ovládání myší.

Blastem

BlastemZastřelte nestvůry dříve, než se dostanou až k Vám a zabijí Vás. Na výběr máte z pěti druhů zbraní. Náboje si pak kupujete za skóre.

Komentáře rss


, ---------------------- odpovědět

blbost


NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu