Kategorie: Logické, Strategie, onlinovky

Sponzorované odkazy

 

touristtrap

touristtrapZa úkol v této skvělé online hře je dostat obě děti do cíle. Aby se ti to povelo musíš s oběmi spolupracovat a navzájem si pomáhat. Pozor však na čas je ho málo. Přejeme příjemnou hru.

Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Tato online hra se ovládá šipkami, CTRL-Bomba, Mezerník-změna postavičky

Nahlásit touristtrap

Jestliže Vám touristtrap nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

touristtrap

Máte-li jakýkoli jiný problém s touristtrap, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s touristtrap


butterfly barbie

butterfly barbieHra na postřeh pro všechny holčičky. Tvým úkolem je pochytat co nejvíce mytýlků, ale pozor na obyčejné mušky, ty chytat nesmíš. Až pochytáš všechny motýlky, Barbie víla se oblékne do krásných šatů.

Prince Of Persia

Prince Of PersiaKlasický Prince Of Persia, musíte zachránit princeznu před zlým sultánem Vezírem, který ji drží v zajetí.

Komentáře rss


Nikdo zatím nekomentoval, můžete být první.

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu