Kategorie: Brutálky, Plošinovky, Sportovky

Sponzorované odkazy

 

Yeti Sports Gore

Yeti Sports GorePomocí myši napřahněte ruku s ostnatou palicí tak, aby trefila tučnáka. Jeho ostatky pak musí přeletět překážku a doletět co možná nejdál.

Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

Myš

Nahlásit Yeti Sports Gore

Jestliže Vám Yeti Sports Gore nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

Yeti Sports Gore

Máte-li jakýkoli jiný problém s Yeti Sports Gore, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s Yeti Sports Gore


undercover ops

undercover opsJsi speciálně vycvičený zabiják a dokážeš sejmout každého protivníka. Můžeš je však zabít jen když jsou k tobě otočení zády. Ovládání šipkami, útok mezerníkem.

New Robin Hood

New Robin HoodJsi nový Robin Hood a tvým úkolem je zneškodnit nepřítele. Nahoře se Ti ukazuje síla a úhel výstřelu. Luk se napíná držení tlačítka myši a dále táhnutím z prava do leva (ne naopak !!)

Komentáře rss


, - odpovědět

821m+%2A10%2A+


NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách Net-Games.cz - online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na net-games nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | Net-Games | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu