Kategorie: Sportovky, Strategie

Sponzorované odkazy

 

zombie baseball

zombie baseballNetradiční spojení zombie a sportu. Zombíky musíš likvidovat tak, že jim urazíš hlavu odpáleným míčkem. Jenom je nenech přijít moc blízko k sobě, nebo tě sežerou a bude z tebe taky zombík.

Pro spuštění potřebujete nainstalovaný Flash plugin.

Ovládání

myší

Nahlásit zombie baseball

Jestliže Vám zombie baseball nefunguje, a nebo se špatně zobrazuje, pomozte nám udržovat kvalitu našich služeb a informujte nás o tom prosím (viz webovská sekce Napište nám). Mnohokrát děkujeme.

zombie baseball

Máte-li jakýkoli jiný problém s zombie baseball, napište nám na náš redakční email (viz Napište nám). Naši redaktoři se problém pokusí co nejdříve vyřešit a pomohou Vám.

Relevantní s zombie baseball


Half Life 2

Half Life 2Flashovaná replika klasické a populární počítačové hry Half Life 2. Tak tedy hrejte a zastřelte všechny nepřátele.

shopping dress up

shopping dress upKterá z holčiček nemá ráda nakupování? Asi žádná, všechny holčičky si na sebe rády nakupují šaty. Takže tato hra bude u všech velmi oblíbená. Ovládání myší.

Komentáře rss


Nikdo zatím nekomentoval, můžete být první.

NAŠI WEBGAMES PARTNEŘI

 

Skvělé hry najdeš na 1001her-online hry neváhej a zahraj si zdarma super hry.

Na stránkách online hry zdarma, najdeš také dost dobré hry.

Jsi kluk a chceš si zahrát dobré hry ? Jdi na 1000 online her zdarma a stahuj zadarmo neuvěřitelně akční hry.

www.1001her

 

Bezva zábavu najdeš na webu Herní-Zóna - kde jsou bezva online hry.

Superhry.1000-online-her-zdarma.cz

Partnerské stránky: Dobré online hry masox.cz .Herní portál jojohry.cz kvalitní super hry zdarma .nikee hry online. Na dalším pařmenském herna webserveru nejhry.eu - superhry máte na výběr ještě jiné druhy, které můžete zadarmo zkusit. Jiný partnerský webík 1hry.cz - online hry což jsou vlastně suprové online hry zdarma pro všechny. Pokud ale již máte všechny tradiční hry zahrané, a na samý konec webík Pařeniště.cz Další skvělé hry najdete na zdarma hry nebo také na Minihry-007 a , MIMI-sekáč , Pojď si zahrát Superhry1001her.eu| pěkný výlety | 1000her, webgames | 1001her | nejhranější hry zdarma | Secondhand | spravnamamca | Herni-zona | 1cestování

Nethry.eu - To jsou webgames, onlinovky, 1001 hry a superhry pro kluky a holky, které jsou pro vás vždy zdarma. Copyright © 2007-2017 www.NetHry.eu